Historia Spoločnosti

Spoločnosť CEHY s.r.o bola založená ako mladá, dynamická firma v roku 2012. Jej zakladatelia boli však ľudia, ktorí sa už viac ako desaťročie zaoberajú vývojom, výrobou, predajom a servisom hydraulických čerpadiel, motorov a ďalších hydraulických komponentov .

Svoje dlhoročné skúsenosti, ktoré boli nadobudnuté v popredných, renomovaných spoločnostiach, môžu tak zamestnanci spoločnosti zúročiť pri vývoji , navrhovaní hydraulických systémov, pri predaji hydraulických komponentov, pri poskytovaní servisu a realizácii generálnych opráv Vašej hydrauliky.

Profil spoločnosti

Hlavným zameraním spoločnosti CEHY s.r.o je zabezpečenie vývoja ,  servisu a generálnych opráv hydraulických systémov mobilnej, stacionárnej techniky a ich mechanických častí (kombajny, nakladače, skúšobné zariadenia , formy,valce, lisy, dopravníky, navijaky a pod.)

Výnimočnou charakteristikou spoločnosti je orientácia na systémy, ktorých pohonnou jednotkou hydrauliky je axiálne hydrostatické čerpadlo. Pre takéto systémy je spoločnosť CEHY s.r.o schopná poskytovať nielen diagnostiku chýb a následnú opravu jednotlivých hydraulických prvkov, ale i vytypovať a dodať vhodné, plne funkčné, cenovo dostupnejšie náhrady existujúcich hydraulických prvkov (najmä axiálnych hydrostatických čerpadiel, motorov, priamočiarych motorov, rozvádzačov, ...)

Spoločnosť CEHY s.r.o sa tiež zameriava na navrhovanie a vývoj nových komplexných hydraulických systémov, agregátov (vrátane pohonnej hydraulickej jednotky, chladičov, filtrov, hydraulických motorov, pripojení, mechanických častí...), ich kompletnú dodávku, oživenie a odskúšanie. Pre náročnejších zákazníkov môžeme zostaviť hydraulický systém z komponentov od renomovaných svetových výrobcov, ale je schopná dodať komponenty i v podstatne nižšej cenovej úrovni, ale v požadovanej kvalite.